ERG Prodüksiyon & Casting
Casting

Casting

Hayatta Herkesin Bir Rolü Vardır.

BİZ KİMİZ?

   Her yaştan oyuncu olmak isteyen adaylarımıza fırsat tanıyarak cast kadromuzda yer almalarını sağladık. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı bizi farklı kılan firmalar arasına taşıdı. Sinema ve televizyon sektörüne özgü olan yeteneklerinizi değerlendirebilmeniz için kariyer yolunuza ortak oluyoruz. Atacağınız adımları ve eğitimlerinizi destekleyerek geleceğin başarılı oyuncuları arasında olmanız için ekibimiz yoğun bir çalışma içerisine giriyor.
Merkezi Erzurum’da bulunan ajansımız farklı illerde anlaşmalı kurumları ile yeni yüzlere fırsat tanıyarak geniş bir cast kadrosu oluşturmuştur. Ajansımızın rehberliği eşliğinde oyunculuk mesleğine ilk adımı atabilirsiniz. Ajansımız sadece dizi ve film projeleri ile sınırlı kalmayarak reklam çekimleri, modellik ve mankenlik alanlarında da faaliyet göstermeye devam ediyor.Aynı zamanda prodüksiyon hizmetleri de sunarak ailemizi genişletiyoruz.

art direction

Dizi, Film, Reklam, Belgesel vb. Projelere oyuncu temini

photography

Fuar Organizasyonlara hostes temini

advertising

Seslendirme Projelerinde Seslendirmen temini

NEDEN BİZ?

Başarıya giden yolun hedef belirlemeden geçtiği düşüncesine inanarak, hizmetlerimizin geniş kitlelere ulaşmasını hedefledik. Yetenekleriniz doğrultusunda sizi yönlendirebilmek ajansımız için her zaman çok önemli olmuştur. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile ajansımızın rehberliğinde kariyer planınızı oluşturabilirsiniz. Uzman kadromuzun deneyimlerinden faydalanarak ilerleyeceğiniz yolun yönünü birlikte belirliyoruz. Fuarlar, katalog çekimleri, tanıtımlar ve daha bir çok alanda profesyonel çalışmalarımız ile başarılı sonuçlar alıyoruz. Hedefimiz daha da büyüyerek oyunculuk hayali olan adaylarımızın hayallerine ortak olmaktan geçiyor.

facebook instagram twitter