ERG Prodüksiyon & Casting
Organizasyon

ERG Organizasyon

Her şey dilediğiniz gibi

Otobüslerle turneye çıkılan yıllardan bu yana çok şey değişti. Değişmeyen tek şey ilk gün ki heyecan.. Tanıştığımız sanatçı, organizatör, menajer, belediye yetkilileri, üniversite yetkilileri, teknik sistem sahibi dostlarımızla beraber devirdik yıllarımızı..

Çalışma alanlarımız yerel festivaller başta olmak üzere, üniversite bahar şenliği organizasyonları ve mezuniyet organizasyonları, bayi toplantıları, gala konserleri, düğün organizasyonları konser programlarıdır.

Bu güne dek yüzlerce sanatçı ile binlerce belediye, ajans, valilik, üniversite ve birçok kuruma yapmış olduğumuz organizasyonda her çalışmamız bir referans niteliği taşımış ve günümüzdeki marka kariyerimizi oluşturmuştur. Bize göre sektörde büyümek, sorumluluğun arttığı anlamına da gelir. Biz bu sorumlulukla her çalışmamızı en küçük ayrıntılarına dikkat ederek oluşturmaktayız. Ayrıca bize göre büyük iş, küçük iş ayrımı yoktur, olamaz. Her iş kendi içinde ayrı bir önem taşır.

Hedefimiz her geçen gün kariyer ve kan kaybına uğrayan organizasyon sektöründe elimizden geldiğince üzerimize düşen görevi yerine getirerek, iş kalitesi odaklı gerçek sektörel rekabetin oluşması konusunda katkı sağlamaktır.

Konser

Konser, Kongre, Toplantı Orgnizasyonları

Bahar Şenlkleri

Konser, Kongre, Toplantı Orgnizasyonları

Kongre

Konser, Kongre, Toplantı Orgnizasyonları

Üniversite bahar şenliği organizasyonları ve mezuniyet organizasyonları, bayi toplantıları, gala konserleri, düğün organizasyonları konser…

facebook instagram twitter